Respektimi i ligjit kundër duhanit

[et_pb_section admin_label=”section”][et_pb_row admin_label=”row”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_accordion admin_label=”Accordion” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid” toggle_font_size=”20″] [et_pb_accordion_item title=”Respektimi i ligjit kundĂ«r duhanit” open_toggle_text_color=”#dd3333″]

PĂ«r ata qĂ« nuk kanĂ« pasur mundĂ«si tĂ« ndjekin emisionin e mĂ«ngjesit me menaxherin e KADC-sĂ«, Arben Lila, duke diskutuar pĂ«r Respektimin e ligjit kundĂ«r duhanit dhe pranimin e KosovĂ«s tĂ« pĂ«rfaqĂ«suar nga KADC nĂ« “Rrjetin Evropian pĂ«r Parandalimin e Duhanit” ENSP, si anĂ«tare me tĂ« drejta tĂ« plota.

Emisionin mund ta ndiqni më poshtë:

[/et_pb_accordion_item] [/et_pb_accordion][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Author:

Share This Post On